فرمانده کل سپاه با بیان اینکه واکسن نورا محصول تلاش دانشمندان خودمان و ایرانی است، گفت: کشور در همه جهات چه در زمینه دفاعی و چه در عرصه‌های غیر دفاعی درحال پشرفت است.
به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز(یکشنبه) در حاشیه مراسم آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا در جمع خبرنگاران گفت: ما مجبوریم در همه عرصه‌ها تلاش و مجاهدت کنیم تا کشور رشد و پیشرفت کند و قوی‌تر از گذشته شود و این قوی شدن مسیری است که باید طی کنیم.
وی گفت: یکی از راه‌های آن دستاوردهای علمی، صنعتی و فناورانه است که در کشور ما فراوان است. ما در سپاه تلاش می‌کنیم که این دست رویدادها را به مردم هدیه کنیم.
فرمانده کل سپاه گفت: امروز آغاز فاز مرحله سوم بالینی آزمون واکسن نورا بود. برای اینکه این اعتماد در ملت به وجود بیاید که «واکسن نورا» یکی از واکسن‌های پیشرفته موجود برای مقابله با ویروس کرونا است، بنده این واکسن را انتخاب کردم.
سردار سلامی تصریح کرد: واکسن‌های قبلی که دریافت کردم، «برکت» بود و آن هم یک افتخار بود. واکسن نورا محصول تلاش دانشمندان خودمان و ایرانی است.
وی در ادامه گفت: کشور در همه جهات چه در زمینه دفاعی و چه در عرصه‌های غیر دفاعی، پزشکی، صنعتی، اقتصادی، فرهنگی و علمی در حال پیشرفت است و ان شاءالله افق‌های بلند پیش‌روی ملت است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari