کرمان – وزیر بهداشت با قدردانی از کادر درمان گفت: تلاش شبانه روزی کادر درمان و ساخت واکسن ایرانی موجب موفقیت ایران در مهار کرونا شد.
به گزارش خبرنگار مهر، بهرام عین الهی عصر جمعه در اختتامیه جشنواره سلیمان سلامت اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی مملو از ایثار و فداکاری برای خدمت به جامعه است و همان طور که این شهید بزرگوار در عرصه‌های مختلف به یاری مردم می‌شتافت کادر درمان نیز در زمان شیوع کرونا تمام قد پای کار آمدند و با فداکاری به درمان مردم پرداختند.
وزیر بهداشت گفت: هر چند شیوع کرونا بسیاری از نظام‌های درمانی و بهداشتی در جهان را با چالش مواجه کرد اما تلاش شبانه روزی کار درمان نشان داد مجموع کادر درمان ما با تخصص و تلاش عملکرد بسیار موفقی داشتند و با فداکاری این بیماری را مهار کردند.
وی ادامه داد: ساخت واکسن نیز یکی دیگر از موفقیت‌های ما در این عرصه بود و کشور را به یک قدرت تبدیل کرد.
وی با اشاره به شهادت ۲۰۵ نفر از کادر درمانی کشور گفت: این شهدا ادامه دهنده راه شهید سلیمانی هستند و کادر درمان به وجود چنین قهرمانانی افتخار می‌کنند.
وی همچنین از همراهی مردم با کادر درمان تقدیر کرد و گفت: در حالی که بسیاری از کشورها همچنان درگیر این بیماری هستند اما وضعیت کشور ما مطلوب است و با رعایت بیشتر دستورالعمل‌ها و گسترش واکسیناسیون می‌توانیم کرونا را به صورت کامل مهار کنیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *