مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت: بسته بیمه ای "جانبخش" که به خانواده اهدا کنندگان عضو ارائه می شود، بیمه درمانی تکمیلی است.
به گزارش خبرگزاری مهر، کتایون نجفی زاده افزود: بسته بیمه ای جانبخش که به خانواده اهدا کنندگان عضو ارائه می شود، بیمه درمانی تکمیلی است که انواع هزینه های درمانی، اعم از بستری، جراحی، شیمی درمانی، پیوند اعضاء و سایر خدمات و فوریت های پزشکی را پوشش می دهد.
وی به بهره مندی بیش از ۳ هزارو ۷۰۰ نفر از خانواده اهدای عضو کشور از مزایای بیمه تکمیلی جانبخش اشاره کرد و گفت: در قالب بیمه تکمیلی جانبخش علاوه بر ۸ هزار مرکز طرف قرار داد، در ۳۷۱ مرکز درمانی و بیش از ۲ هزار داروخانه و هزار آزمایشگاه، خدمات بیمه تکمیلی به صورت رایگان در اختیار خانواده های اهدا کنندگان عضو قرار می گیرد.
نجفی زاده، خانواده های اهدا عضو کشور را نماد از خودگذشتگی و مسئولیت پذیری توصیف کرد و افزود: خدمت رسانی به خانواده اهدا کنندگان عضو از اهداف اصلی تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان است و با ورود به بیمه درمانی تکمیلی، گام بزرگی در رفع مشکلات درمانی خانواده بزرگ اهدای عضو کشور برداشته ایم.
مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان از افراد مشمول بیمه تکمیلی جانبخش که تاکنون از مزایای آن استفاده نکرده اند، خواست برای تکمیل بانک اطلاعاتی خانواده جانبخشان کشور، در ساعات اداری با واحد مددکاری انجمن اهدای عضو ایرانیان به شماره ۸۸۱۹۰۱۸۰ تماس بگیرند و یا به بیمارستانی که عمل اهدا در آنجا انجام شده مراجعه کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari

نظرات بسته هستند.