عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: سازمان بیمه سلامت باید با مؤسسات درمانی بیشتری قرار داد ببندد تا افراد در مراجعه به مراکز درمانی با مشکل مواجه نشوند.
به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود خاتمی، با مثبت ارزیابی کردن ارائه خدمات سازمان بیمه سلامت به معلولان، اظهار داشت: بیمه سلامت در حوزه توانبخشی خدمات مناسبی را به معلولان ارائه می‌دهد، اما پیشنهاد می‌شود که بیمه سلامت با تلاش‌های خود کیفیت خدمات به این بیماران را افزایش دهد.
وی با اشاره به اینکه طبق قانون بیمه سلامت در ارائه خدمات توان بخشی از تمام توان خود استفاده می‌کند افزود: بهتر است نقاط ضعف و مشکلات در این حوزه با نظارت بیشتری رصد شود، تا حقی از هیچ بیماری تضییع نشود.
خاتمی با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت باید با ارتقا کیفیت و کمیت خدمات در مراکز درمانی و مؤسسات، اعتبار خود را افزایش دهد، تاکید کرد: نمی‌توان بیماران را در دریافت خدمات دچار مشکل کرد، سازمان بیمه سلامت باید با مؤسسات درمانی بیشتری قرار داد منعقد کند؛ تا افراد در مراجعه به مراکز درمانی با مشکل رو به رو نشوند، اینکه بیماری خدمات را آزاد دریافت کرده و سپس به دنبال دریافت هزینه از بیمه‌ها باشد؛ رویکرد درستی نیست.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط salamatikhabari