رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی پیامی، فرا رسیدن ۱۶ آذر ماه، روز دانشجو را به همه دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفت.
به گزارش ایسنا،  متن پیام تبریک دکتر علیرضا زالی به مناسبت روز دانشجو به شرح ذیل است:
“نامگذاری شانزدهم آذرماه به عنوان روز دانشجو در تقویم سیاسی و اجتماعی کشور فرصت مغتنمی است برای دانشجویان تا به تاسی از شهیدان احمدقندچی، مصطفی بزرگ نیا و شریعت رضوی، حضور مسئولانه خود را در جامعه به منصه ظهور برسانند.
امروز، پس از گذشت قریب به دو سال مبارزه نفسگیر با کرونا، به خود می‌بالیم برای تعلیم و تربیت دانشجویانی که با توجه هرچه تمام به مسئولیت اجتماعی خود به عنوان فرزندان این مرز و بوم، آنچه در توان داشتند را با خدمت به همنوعان در عرصه‌های مختلف بهداشتی و درمانی در طبق اخلاص نهادند و سرافرازانه از این آزمون سخت ملی بیرون آمدند.
مسئولیت پذیری، نوع دوستی و تلاش های بی چشمداشت و شبانه روزی دانشجویان علوم پزشکی در میدان نبرد با کرونا و نیز همیاری در واکسیناسیون عمومی مردم بار دیگر ثابت کرد که اگرچه در روزگاری دور، سنگ فرش های دانشکده فنی دانشگاه تهران به خون سه دانشجوی عدالت طلب رنگین شد، اما هنوز قلب دانشگاه و دانشگاهیان برای تحقق والاترین ارزش‌های انسانی می‌تپد.
بار دیگر فرا رسیدن این روز را به یکایک دانشجویان میهن به ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفته و از خداوند متعال، بهروزی، سرفرازی و توفیق آنان را خواستارم”
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *