خبر خوان سلامت

زیرساخت های نسخه نویسی الکترونیک آماده نیست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران ، با اشاره به الزام نسخه نویسی الکترونیک از اول دی ماه ۱۴۰۰، گفت: ما زمان زیادی برای آماده‌سازی زیرساخت‌ها نداریم.
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید ناطقی، افزود: نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک به صورت فوری به دانشگاه‌ها اعلام شده است و ما زمان زیادی برای آماده‌سازی زیرساخت‌ها نداریم. از ابتدای ماه آتی اگر خدمتی بر اساس نسخه نویسی الکترونیک وارد نشده باشد مشمول کسور خواهد شد.
وی ادامه داد: موضوع آموزش از دیگر مسائل مهم هست که در دو هفته آینده هر هفته دو جلسه به صورت آنلاین در بستر HIS برگزار خواهد شد و یک کلیپ آموزشی نیز تهیه شده که برای بیمارستان ارسال می‌شود و بعد در بیمارستان‌ها به صورت آبشاری این آموزش‌ها انجام شود. در این مسیر با چالش‌هایی همچون عدم تطابق کدینگ بین دو سامانه تأمین اجتماعی و بیمه سلامت، عدم شناسایی برخی از افراد در سامانه شناسایی مواجه هستیم. ما نباید بترسیم و باید به سمت رفع آنها حرکت کرده و اقدام کنیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار داشت: کار جهادی را نباید سبک گرفت. جلسات روزانه تیم مدیریتی بیمارستان با نظارت مستمر رئیس بیمارستان باید برگزار شود و چالش‌ها و مشکلات به سرعت با ما در شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته شود تا برای رفع آنها اقدام کنیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

خروج از نسخه موبایل