ایسنا/زنجان معاون فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مسئله مهم در حوزه فرهنگ، اصل اولویت‌بندی است که این مهم با مصرف بهینه اعتبارات موجود و ایجاد اعتدال و تعادل در هزینه‌کرد محقق می‌شود.
عباس شیراوژن شامگاه امروز (۲۷ آبان‌ماه) در نشست با مسئولان نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های استان و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، اظهار کرد: هر دانشگاه و مجموعه‌ای به کار فرهنگی، تبلیغی، دینی و حوزه اجتماعی نیازمند است. فعالیت‌های فرهنگی با وظایف جاری و روزانه بی‌ارتباط نیست، بلکه موجب می‌شود بهتر وظایف خود را انجام دهیم. پرداختن به مسایل فرهنگی برای تربیت دانشجویان و نسل آینده بسیار اهمیت دارد.
وی داشتن اراده قوی را از عوامل اصلی موفقیت عنوان کرد و افزود: در دنیای کنونی که مشکلات و سختی‌ها تمام نشدنی است، کسی موفق خواهد بود که اراده قوی داشته و خستگی‌ناپذیر باشد.
این مسئول افزود: اگر تربیت نیروی انسانی در اولویت باشد، بسیاری از مشکلات فرهنگی کشور حل خواهد شد. وقتی بودجه فرهنگی با کج‌سلیقگی به سمت ساختمان‌سازی برود، تربیت انسان‌ها مورد توجه قرار نمی‌گیرد.
مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان نیز در این نشست، گفت: اخلاق، احترام متقابل، همکاری، تعامل و درک متقابل بر پایه آموزه‌های دینی و توصیه‌های مقام معظم رهبری سرلوحه فعالیت مجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان است.
حجت‌الاسلام محرم‌علی شیرمحمدی با تشریح فعالیت‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی ایجاد شده در دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، خاطرنشان کرد: این واحد دانشگاهی در همه فعالیت‌های فرهنگی جزو اولین‌های کشور است.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *