معاون اول رئیس‌جمهور تأکید کرد: با تلاش و اهتمام دولت و همچنین کمک و همراهی مردم توانستیم به این آمار تزریق صد میلیونی واکسیناسیون در سطح کشور برسیم.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، جلسه رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی کرونا بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد.
محمد مخبر در این جلسه با اشاره به آمار پوشش صد میلیونی تزریق واکسن کرونا در سراسر کشور، تأکید کرد: با تلاش و اهتمام دولت و همچنین کمک و همراهی مردم توانستیم به این آمار از تزریق واکسیناسیون در سطح کشور برسیم و امیدواریم با ادامه روند واکسیناسیون و همچنین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به سمت ریشه‌کنی ویروس کرونا در کشور حرکت کنیم.
وی بر افزایش اقدامات و ضرورت اقناع مردم برای تکمیل پوشش هشتاد درصدی تزریق واکسن کرونا در مجموع دو دز تأکید کرد.
در این جلسه که رئیس دفتر رئیس‌جمهور، وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده برخی دستگاه‌ها حضور داشتند، گزارشی از میزان واکسیناسیون در سطح کشور، میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، آمار بستری بیماران کرونایی و روند درمانی آن‌ها، تعداد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا و همچنین جدیدترین رنگ‌بندی‌های کرونایی در سطح کشور ارائه شد.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد تا با افزایش همکاری‌های بین دستگاهی فعالیت‌های غربالگری در مرزهای کشور تقویت شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *