فم- مدیر بهداشت و درمان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) از حضور یک گروه جهادی متشکل از متخصصان زنان، مغز و اعصاب، گوارش، کلیه و مجاری ادراری، دندانپزشکی و مامایی برای خدمت به زائران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی عباسیان گفت: به مناسبت روز رحلت شهادت گونه حضرت معصومه سلام الله علیها یک گروه از پزشکان جهادی در حرم مطهر بانوی کرامت به زائران و مجاوران به صورت صلواتی خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی افزود: این گروه ۵۰ نفری شامل پزشک عمومی، متخصصان زنان، مغز و اعصاب، گوارش، کلیه و مجاری ادراری، دندانپزشکی، مامایی و پرستار می‌شود که علاوه بر معاینه، خدمات داروخانه‌ای نیز به صورت رایگان ارائه می‌شود.
مدیر بهداشت و درمان حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه این گروه جهادی از پزشکان مجرب تهران و از اساتید دانشگاه هستند، تصریح کرد: در بخش دندانپزشکی علاوه بر معاینه و تجویز داروی رایگان، جرم‌گیری و ترمیم نیز به صورت رایگان انجام می‌شود.
عباسیان ادامه داد: این گروه جهادی از صبح روز رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در طبقه همکف کتابخانه حرم مطهر واقع در صحن جامع پیامبر اعظم (ص) مستقر شده و تا غروب آفتاب به زائران و مجاوران ارائه خدمت می‌کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *