سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش رییس سازمان بهزیستی درباره برنامه های این سازمان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
زهرا شیخی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در این جلسه رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد برنامه‌ها و سیاست‌های این سازمان گزارشی ارائه کرد. نمایندگان نیز خواستار توجه به اولویت بندی ها در این سازمان مانند ایتام، کودکان و زنان بدسرپرست و بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست و اجرای قانون حمایت از معلولان شدند.
شیخی همچنین گفت که در این جلسه روح الامینی، محسنی بندپی، فاضلی، آریان پور، محمدبیگی، سید مرتضی خاتمی، میرمحمدی و اسحاقی به عنوان اعضای کمیسیون بهداشت در کمیسیون مشترک طرح تاسیس صندوق های ذخیره دانشگاهیان وزارتخانه های علوم و بهداشت انتخاب شدند.
وی استماع گزارش مسئولان سازمان بسیج در مورد اقدامات انجام‌ شده در حوزه سلامت را به عنوان دستور دیگر این کمیسیون عنوان کرد و افزود: مسئولان بسیج گزارشی در مورد اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ارائه کردند. کمیسیون بهداشت نیز از تلاش ها و زحمات آنها در کرونا تقدیر کرد.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *