نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت زوایای واکسیناسیون را برای ما تبیین کند تا ما بتوانیم این موضوع را برای نیروهای ارزشی و بسیجی‌ها که در نماز جمعه به ما مراجعه می کنند، توجیه و تبیین کنیم.
به گزارش ایسنا، محمدتقی نقدعلی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۷۵ آیین نامه داخلی مجلس و با اشاره به صحبت های یکی از نمایندگان در رابطه با موضوع واکسیناسیون، بیان کرد: مقام معظم رهبری ما را امر به رجوع به متخصص کرده اند. در باب جزئیات امر دو نظر داریم.
وی با بیان اینکه تعدادی از نمایندگان از وزیر بهداشت خواستار ارائه گزارشی درباره واکسن شدند، یادآور شد: پس از تذکر روز گذشته بنده به وزیر، ایشان آمدند و گزارشی ارائه کردند که در این گزارش مطالب ارزنده و قابل قبولی مطرح شد.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی با بیان اینکه درباره واکسیناسیون ۲ نظر وجود دارد، اضافه کرد: وزارت بهداشت واکسیناسیون زیر ۱۲ سال را ممنوع کرده است. یعنی اینکه چنین نیست که اگر ما امری داشته باشیم، اما در جزئیات تحقیق و بررسی نکنیم. امروز همه ما مامور همراهی با وزرای اقتصاد، صنعت و کشاورزی و سایر وزرا هستیم، اما اگر گزارشی خواسته می شود باید ارائه دهند.
نقدعلی با اشاره به جلسه امروز صبح نمایندگان با وزیر کشور گفت: در این جلسه نمایندگان نظرات خود را با جدیت و شفافیت مطرح کردند، همانگونه که در صحن علنی نیز آقای خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی حضور پیدا کردند و مسائل و مطالباتی در مورد بورس که مطالبه اساسی مردم است به صورت شفاف مطرح شد.
وی با بیان اینکه وزیر بهداشت باید زوایای واکسیناسیون را برای ما تبیین کند، تا ما بتوانیم این موضوع را برای نیروهای ارزشی و بسیجی ها که در نماز جمعه به ما مراجعه می کنند، توجیه و تبیین کنیم، تصریح کرد: بنابراین نمایندگان در تعابیر خود دقت کنند، البته ما کجا و هارون مکی کجا؟
نقدعلی در پایان تاکید کرد: ما تا آخرین نفس و قطره خون در امر ولایت و کیان ایران و اسلام ایستاده ایم و کسانی که چشم طمع به اختلاف و تفرقه در مجلس انقلابی دوخته اند، این آرزو را به گور خواهند برد.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *