تهیه کننده برنامه رادیویی "داستان ها و آدم ها" از بررسی کتاب "انتخاب سوپی" نوشته ا.هنری در برنامه اش خبر داد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سارا شریفی، تهیه کننده برنامه “داستان ها و آدم ها” گفت: در این برنامه داستان‌های کوتاه ایرانی و خارجی خوانده و از منظر روانشناسی تحلیل و بررسی می‌شود. این برنامه ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه روزهای سه شنبه به مدت نیم ساعت از رادیو سلامت پخش می شود. در برنامه روز سه شنبه، ۱۸ آبان ماه کتاب “انتخاب سوپی” را مورد بررسی قرار می دهیم. این کتاب نوشته او هنری است.
وی ادامه داد: گوینده برنامه “داستان ها و آدم ها”، میترا بهرامی است و مینا پورفرخ به عنوان کارشناس در برنامه حضور دارد و به بررسی کتاب نام برده شده می پردازد. درواقع هر داستان، علاوه بر آنکه خواننده را با دنیای خیال آشتی می‌دهد، الگویی است برای او تا از خلال خوانش داستان، درون خود را کندوکاو کند و دردهای خود را شفا بخشد و این تاثیر کتابخوانی بر آرامش و سلامت روان است. 
این تهیه کننده رادیو توضیح داد: “انتخاب سوپی” داستانی لطیفه‌وار از اُ. هنری است. این کتاب درباره‌ آدم‌هایی است که برای رسیدن به خواسته‌ خود دست به هر کاری می‌زنند اما به آن چیز نمی‌رسند و درست هنگامی که تغییر خواسته می‌دهند، آن چیز قبلی محقق می‌شود.
به گزارش ایسنا، اُ. هنری با نام مستعار ویلیام سیدنی پورتر نویسنده آمریکایی است. پورتر در ۱۱ سپتامبر ۱۸۶۲ در شهر گرینزبورو متولد شد.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *