مدیرکل عملیات و برنامه‌های بشردوستانه هلال احمر گفت: دو محموله کمک پزشکی ارسالی از خیرین ایرانی مقیم آمریکا، صبح امروز پس از ترخیص از گمرک به سازمان امداد و نجات رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن اسفندیار مدیرکل عملیات و برنامه‌های بشردوستانه هلال احمر با اعلام این خبر گفت: محموله نخست شامل ۳۰۱ دستگاه اکسیژن‌ساز ۱۰ لیتری با مصرف دوگانه بیمارستانی، خانگی است که طبق لیست توزیع ارسالی از سوی خیرین در انجمن پزشکان ایرانی در آمریکا، بین بیمارستان‌های مختلف در سطح کشور توزیع می‌شود.
اسفندیار افزود: محوله دیگر نیز شامل ۶۰۰ دستگاه کمک تنفسی بای‌پپ است که به همین ترتیب توزیع خواهد شد.
وی تشریح کرد: خیرین ایرانی مقیم آمریکا این تجهیزات را از چین خریداری و از آنجا به ایران ارسال کردند. این دو محموله با ۳ پرواز در تاریخ‌های ۱۹ و ۲۵ و ۲۹ شهریور از مبدا پکن به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) رسید و پس از پایان مراحل ترخیص و امور گمرکی، صبح امروز تحویل سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای توزیع در بین بیمارستان‌های مختلف کشور شد.
مدیرکل عملیات و برنامه‌های بشردوستانه هلال احمر تاکید کرد: خیرین ایرانی مقیم آمریکا از ابتدای همه‌گیری کرونا کمک‌های مختلفی را برای کمک به مردم و مراکز درمانی کشور از طریق ساز و کار کمک‌های بشردوستانه جمعیت هلال احمر به ایران ارسال کرده‌اند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *