اهر- مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت گفت: هیأت‌امنای ارزی وزارت بهداشت ۳۵۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر جمالی شامگاه شنبه در دیدار با نماینده اهر گفت: هیأت‌امنای ارزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شرکت‌هایی که از آن‌ها تجهیزات درمانی تأمین می‌کند ۳,۵۰۰ میلیارد تومان بدهکار است.
وی افزود: تأمین دستگاه MRI برای بیمارستان باقرالعلوم اهر جزو تعهدات وزارت بهداشت در راستای پیگیری نماینده اهر و هریس بود که به حول قوه الهی قطعات باقی‌مانده نیز تأمین شد.
جمالی ابراز داشت: تأمین تجهیزات درمانی برای بیمارستان‌های اهر و هریس با اولویت در وزارت بهداشت پیگیری می‌شود و بنده نیز با جدیت به دنبال تحقق مطالبات مردم این شهرستان‌ها هستم.
وی همچنین ادامه داد: مانع اصلی و تأخیری که در نصب دستگاه MRI بیمارستان باقرالعلوم اهر شده بود. اختلافات مالی یا به اصطلاح بدهی به شرکت‌های طرف‌قرارداد واردات تجهیزات درمانی است، اما مراحل اولیه نصب این دستگاه انجام شده و مراحل تکمیلی نیز به‌زودی انجام می‌شود.
وی اظهار داشت: خوشبختانه نقش نماینده مردم اهر و هریس در پیگیری تأمین قطعات باقی‌مانده دستگاه MRI مؤثر بوده و لازم است تا همکاری وی با وزارت بهداشت در تصویب طرح‌های این وزارتخانه در مجلس قدردانی کنم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *