فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از تدوین نسخه جدید طرح شهید سلیمانی برای تهران خبر داد و گفت: بسیار مهم است که وزارت بهداشت و وزارت کشور همراهی کنند تا این نسخه طرح شهید سلیمانی در تهران که به عنوان نسخه پیشتاز این طرح در حال تدوین و شکل‌گیری است، مورد حمایت ستاد ملی قرار گیرد.
به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی از تدوین نسخه اجرایی طرح شهید سلیمانی در تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر این نسخه با بازتعریف نقش دستگاه‌های مختلف در امر مشارکت در طرح شهید سلیمانی آماده است. در ستاد ملی هم بحث شد که در زمینه طرح شهید سلیمانی نگاه بودجه‌ای مستقل، مستمر و در عین حال به‌هنگام داشته باشد.
وی افزود: طبیعتا بخش زیادی از موفقیت و قوام اجرای این طرح نیازمند تامین اعتبارات مناسب است. بسیار مهم است که وزارت بهداشت و وزارت کشور همراهی کنند تا این نسخه طرح شهید سلیمانی در تهران که به عنوان نسخه پیشتاز این طرح در حال تدوین و شکل‌گیری است، مورد حمایت ستاد ملی قرار بگیرد.
بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، زالی گفت: اگر شرایط به گونه‌ای باشد که بتوانیم تا قبل از شنبه این طرح را آماده کرده و به ستاد ملی ارائه دهیم، می‌تواند در جلسه بعدی ستاد ملی، پیشنهاد ستاد تهران از طریق وزرای بهداشت و کشور طرح موضوع شده و به سرانجام برسد. به هر حال اقدامات مقدماتی آن انجام شده و بخش زیادی از تخمین‌های مربوطه در  این طرح در حال بررسی است. خوشبختانه این بار وظایف همه دستگاه ها به صورت روشن مشخص است و اولویت‌گذاری مشارکت دستگاه‌ها مشخص شده که ان‌شاءالله به سرانجام برسد.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *