معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، بر پرهیز مدیران از پشت میز نشینی و پیگیری کارهای بر زمین مانده تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، در جلسه‌ای که با حضور سیدمحمد پورحسینی مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل حوزه وزارتی برگزار شد، حسنعلی غفاری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت معارفه و از خدمات طاهر موهبتی معاون سابق امور حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت بهداشت تقدیر به عمل آمد.
در ابتدای این نشست، مشاور وزیر بهداشت ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام ربیع الاول با بیان اینکه کرونا باعث شده رنج مردم دوچندان شود، گفت: ما هم که در وزارت بهداشت کار می‌کنیم باید از رنج مردم در رنج باشیم و برای بهبود شرایط اقدامات لازم را انجام دهیم؛ می دانم دوستانی که در وزارت بهداشت کار می‌کنند حساسیت لازم را دارند.
پورحسینی خطاب به معاونان و مدیران حاضر در مراسم تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، عنوان کرد: معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت بهداشت بیشترین ارتباط را به طور مستقیم و غیر مستقیم با مردم دارد؛ باید خوشحال باشید از اینکه در حوزه‌ای مشغول فعالیت هستید که نمایندگان مردم به طور مداوم به شما مراجعه کرده و با دغدغه مندی مسائل و مشکلات آنها را پیگیری می‌کنند.
مشاور وزیر بهداشت تصریح کرد: دوستان تلاش زیادی می‌کنند و تک تک خواسته‌های مردم از هر آئین و مذهبی که از طریق نماینده‌ها مطرح می‌شود را پیگیری می‌کنند که ان شاءالله این روند ادامه دار خواهد بود؛ ما قادر به قدردانی از شما نیستیم و امیدواریم خداوند به کار شما اجر دهد.
باید از پشت میزنشینی پرهیز کرد
در ادامه مراسم، حسنعلی غفاری معاون جدید حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، با بیان اینکه امیدواریم از عهده انجام همه امورات مربوط به این معاونت بربیاییم، گفت: من تاکنون در هر سمتی که بوده‌ام خود به دنبال کار رفته‌ام، از اینکه تنها پشت میز نشین باشیم، باید پرهیز کنیم.
وی افزود: متأسفانه دیده می‌شود که هنوز برخی تولید کنندگان درگیر موضوعات قانونی هستند؛ دستورالعمل‌هایی که بعضاً با یکدیگر تضاد دارند و در نهایت خدمات گیرندگان را دچار مشکل می‌کنند.
معاون حقوقی وامور مجلس وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که اگر جمع مشارکت افکار در حوزه‌های مختلف حضور نداشته باشند کار بر روی زمین باقی می‌ماند، توضیح داد: برای اینکه مردم راحت باشند باید اقدامات متعددی انجام شود چرا که هدف خدمت به آنها است. باید با تمام توان کارهای پیش رو را جلو ببریم چرا که ارزشمندی ما به کارایی ما است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *