از برنامه‌های شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی در سال جاری، تداوم تولید محصولات راهبردی از جمله سرنگ است.
به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی؛ شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در مهر ماه جاری موفق به تولید ۱۵ میلیون عدد سرنگ شده است که این رقم پس از تشکیل و اعلام مصوبات جلسه قرارگاه مبارزه با کرونا در ستاد مبنی بر افزایش تولیدات، رشد خوبی داشته است. این تولیدات سبب شده است تا قسمتی از دغدغه‌ها در عرصه تجهیزات پزشکی کاهش یابد و خدمات رسانی به شهروندان در اوج کرونا با خیالی آسوده‌تر صورت گیرد.
از برنامه‌های شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی در سال جاری، تداوم تولید محصولات راهبردی از جمله سرنگ است. از این رو سعی بر این است ظرفیت خطوط تولیدی افزایش پیدا کند و نیاز هموطنان در این زمینه برطرف شود.
بر اساس این گزارش؛ انواع سرنگ شامل ۵ میل با سر سوزن ۲۲G،   ۲ میل با سر سوزن ۲۳G، ۱۰ میل با سرسوزن ۲۱G، ۵ میل سه تکه با سرسوزن ۲۲G، ۲ میل سه تکه با سر سوزن ۲۳G به تعداد ۱۳ میلیون و ۷۵۷ هزار، عدد و سرنگ انسولین۳۰G به تعداد یک میلیون و ۱۷۹ هزار عدد در ماه گذشته تولید شده است.
همچنین در مدت زمان یادشده فلاکن به تعداد چهارصد هزار و ۴۲۸ عدد، انواع صافی دیالیز (۶F، ۷F، ۸F، ۶۰F، ۷۰F، ۸۰F) به تعداد ۹۶۸ هزار عدد و محلول دیالیز ۵ لیتری به تعداد ۹۹ هزار گالن در این شرکت تولید شده است.
شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران زیرمجموعه این سازمان و یکی از مجتمع های صنعتی تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در ایران است که محصولاتی همچون انواع صافی‌های دیالیز، ست دیالیز، سوزن فیستولای وریدی و شریانی، ست تالاسمی، آنژیوکت، سوبگ، بی بگ، محلول دیالیز، محلول ضد عفونی کننده دست، ماسک سه لایه، شیلد و نظایر آن از دیگر تولیدات اصلی این شرکت در حال حاضر محسوب می‌شود.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari