وزیر بهداشت با تاکید بر ضرورت افزایش ارتباط دوستانه کشورها برای ریشه کنی کرونا در جهان، گفت: مردم همه کشورها باید سالم باشند.
به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام عین اللهی، در نشست سفرای کشورهای اهدا کننده واکسن کووید ۱۹ و تعدادی از مدیران کل وزارت امور خارجه که در محل این وزارتخانه برگزار شد، اظهار کرد: خوشحال هستیم که این کشورها در شرایط خاص کرونا و موارد دیگر به ایران کمک کردند، ما این امر را در حافظه تاریخی خود حفظ خواهیم کرد.
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه خاطره خیلی خوبی از شما برای کمک‌هایی که در زمینه واکسن به ما انجام دادید در ذهن مردم ایران ایجاد شده است، گفت: همانطور که همه می‌دانند همیشه ارتباط بین جمهوری اسلامی ایران و شما دیرینه بوده است، ما سال‌های زیادی است که با هم ارتباط داریم و در شرایط کرونا این ارتباطات نزدیک تر شده است.
وی ادامه داد: امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا در دنیا لازم است که کشورها بیشتر به هم نزدیک شده و با یکدیگر ارتباط دوستانه برگزار کنند تا این بیماری در جهان ریشه کن شود.
عین اللهی تصریح کرد: همانطور که همه می‌دانید سلامت برای مردم خیلی مهم است و اینکه افراد در چه کشوری هستند هیچ تفاوتی در این امر ایجاد نمی‌کند؛ مردم همه کشورها باید سالم باشند، در همین راستا ما باید به یکدیگر کمک کرده تا سلامت را برای مردم کشورهای خود ایجاد کنیم.
وی در پایان خطاب به حضار جلسه با اشاره به اینکه من از طرف جمهوری اسلامی ایران صمیمانه‌ترین قدردانی‌ها را از شما نمایندگان کشورها دارم، گفت: امیدوارم این جلسات بیشتر برگزار شده و ما در بخش‌های مختلف سلامت با هم ارتباط داشته باشیم تا هماهنگی‌ها افزایش پیدا کرده و به دنبال آن، سلامت مردم کشورهای ما تأمین شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari