لامرد- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موافق مطالبه به حق مدافعان سلامت هستیم و این مهم توسط سازمان برنامه و بودجه در حال پیگیری است.
به گزارش خبرنگار مهر، بهرام عین اللهی، عصر پنجشنبه در هفتمین سفر استانی رئیس جمهور در جلسه شورای اداری شهرستان های لامرد و مهر اظهار کرد: مردم لامرد و مهر در تمامی صحنه‌ها حاضر بودند و وظیفه دولت‌ها به ویژه دولت جدید رفع مشکل مردم است.
وی گفت: مشکل راه، اشتغال و مسئله مهمتر از آن، مشکل آب را با راهکارهایی که وجود دارد و توافقاتی که حاصل شده، رفع خواهد شد.
وزیر بهداشت افزود: کرونا کشور ما را بسیار متأثر کرد و مرگ و میرها را در روز به ۷۰۰ نفر رساند و بسیاری از فعالیت‌ها نیز مختل شد و واکسیناسیون را به عنوان یک راه حل برای پیشگیری از کرونا به خوبی پیش برده‌ایم.
وی افزود: از دی ماه ۹۹ تا تیرماه ۱۴۰۰، پنج میلیون دوز واکسن تزریق شد که این میزان تا به امروز به ۶۸ میلیون دوز رسیده است.
عین اللهی ادامه داد: شعار ما می‌توانیم با مشارکت حداکثری مردم در تزریق واکسیناسیون محقق شد به طوری که در میزان سرعت در دنیا رتبه اول را داریم.
وی با اشاره به مطالبه اصلی مدافعان سلامت عنوان کرد: ما موافق پرداخت مطالبه به حق مدافعان سلامت هستیم که این مهم توسط سازمان برنامه و بودجه در حال پیگیری ست و امیدواریم به زودی عملیاتی شود.
به گزارش مهر، مهمترین خواسته مردم شهرستان‌های لامرد و مهر که توسط فرمانداران دو شهرستان در حضور وزیر بهداشت قرائت شد، مطالبات بیمارستان‌های لامرد و مهر، چهار خطه کردن محور پارسیان لامرد و مهر به فیروزاباد، تسریع در احداث نیروگاه ۹۱۳ مگاواتی، تکمیل مجموعه ورزشی تابناک و تسریع در شیرین سازی آب خلیج فارس به لامرد، ایجاد منطقه گردشگری لاور مهر، رفع مشکل صنعتی برق پالایشگاه بنزین، مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت مهر و … است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari