ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه ایجاد دانشکده علوم پزشکی در شهرستان فراهم شود.
عباس گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بیمارستان چمران بروجرد دارای ساختمان قدیمی و قدمت بالای بوده و ساختمان اورژانس آن فرسوده شده است.
وی تصریح کرد: در این راستا مصوب شده که با مشارکت خیرین سلامت، شورا، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی اورژانس بیمارستان چمران در ۴۰۰۰ مترمربع کاملاً از صفر تا صد احداث شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: همچنین در راستای بال دوم اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) نیز بازدیدی به عمل آمد.
گودرزی اضافه کرد: پیمانکار این پروژه در حال انجام کار است که در بازدیدی که صورت گرفت بر تسریع در تکمیل این پروژه تأکید شد.
وی با اشاره به افتتاح اورژانس هوایی در بروجرد، بیان کرد: اورژانس هوایی در بروجرد نیاز به آشیانه دارد که با کمک شورا، شهرداری، خیرین و خود دانشگاه این آشیانه در حال ساخت است.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: با توجه به سفر دکتر جان بابایی به بروجرد و مصوبه ۲۵۰ تختخوابی موافقت اصول اولیه صادر شده است.
گودرزی اظهار کرد: بحث و بررسی شد که با مشارکت شورا و شهرداری بتوانیم زمین مناسبی در نظر گرفته شود البته نیازمند هست که کمیسیون ماده ۲۳ را طی کنیم و نهایتاً در بودجه سنواتی ردیف بودجه بگیرد.
وی تصریح کرد: کلیه این موارد می‌تواند مقدمه‌ای برای دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی باشد و همه این زیرساخت‌ها کمک به توسعه درمان می‌کند.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: البته در راستای درمان کارهای دیگر انجام شده به‌طوری‌که توسعه بیمارستان کوثر، ساخت بیمارستان امام رضا و… در شهرستان در حال انجام است و شاهد برداشتن قدم‌های ارزشمندی هستیم.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari