مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم بر تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کوتاه ترین زمان ممکن، از اقدام انسان دوستانه یونان در ارسال ورود محموله ۱۵۰ هزار دُزی واکسن اهدایی به ایران قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، دکتر محمد حسین نیکنام مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با ورود محموله ۱۵۰ هزار دُز واکسن اهدایی کشور یونان به ایران در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با آقای دیمیتری الکساندر کیس  سفیر آن کشور در ایران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دکتر نیکنام ضمن تشکراز اقدام انسان دوستانه یونان از ارسال محموله یاد شده برتوسعه و تعمیق روابط دو کشور تاکید کرد.
ارتقای همکاری های دانشگاهیان و دانشگاه های ایران و یونان
مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت واکسیناسیون  سراسری در کشور از اهتمام دولت سیزدهم بر تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کشور در کوتاه ترین زمان ممکن سخن گفت.
در ادامه این دیدار، دکتر نیکنام بر ارتقای همکاری های دانشگاهیان و دانشگاه های دو کشور با توجه به توافقات انجام شده در سفر ۳ سال گذشته وزیر بهداشت یونان به کشورمان تاکید و از همه نهاد های ذیربط خصوصا گمرک جمهوری اسلامی ایران و سایر عوامل اجرایی دست اندرکار این برنامه تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام

source

توسط salamatikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *