مدیر حوادث و فوریت های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران از اجرای پروژه تجمیع مراکز پیام اورژانس ۱۱۵ خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه بررسی اجرای پروژه تجمیع مراکز پیام اورژانس ۱۱۵ با حضور ریاست و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این جلسه ضمن تاکید بر تسریع انجام کار عنوان کرد: این پروژه با نگاه بهرورانه باید عملیاتی شود تا بتوانیم خدمات سلامت با کمیت و کیفیت بالا به مردم ارائه دهیم.
مهناز السادات حسینی مدیر حوادث و فوریت‌های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در حاشیه این جلسه بیان کرد: بنا به ابلاغ کشوری مبنی بر تجمیع مراکز پیام اورژانس، این پروژه باید هرچه سریع‌تر اجرایی شود.
وی اظهار کرد: این برنامه به منظور افزایش بهره وری، صرفه جویی اقتصادی و بهینه سازی نیروی انسانی در دستور کار قرار گرفته است.
حسینی گفت: ادغام مراکز پیام نیازمند تکمیل زیرساخت‌ها و رفع چالش‌های موجود است که البته با سیاست گذاری ریاست و معاون درمان دانشگاه این پروژه در مهرماه سال جاری عملیاتی می‌شود.
وی تصریح کرد: برای تجمیع مراکز پیام از ظرفیت شبکه بهداشت و درمان شهریار استفاده شده است که امیدوارم با اجرای این برنامه بتوانیم پاسخگوی نیاز مردم تحت پوشش دانشگاه باشیم و بیشترین نفع را به آنها برسانیم.
مدیر حوادث و فوریت‌های بیمارستانی دانشگاه با بیان این نکته که میزان مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ در زمان کووید ۱۹ سه برابر شده است، افزود: ماهیانه به طور میانگین بالغ بر ۱۶ هزار تماس توسط مرکز پیام دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت می‌شود.
حسینی خاطر نشان کرد: همکاران ما در بازه زمانی استاندارد و در کمتر از ۸ دقیقه بعد از تماس، آمبولانس را به محل اعزام و بیماران را به مراکز درمانی ارجاع می‌دهند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari