فرمانده کل ارتش گفت: ارتش با تمام قدرت برای مقابله با کرونا، پای کار است و سیاست ما این است که ببینیم وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی چه می‌خواهند تا آن کار را انجام دهیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، امیرسرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، در دیدار فرماندهان ارتش با وزیر بهداشت و معاونان این وزارتخانه، گفت: ارتش از روز اول ورود کرونا به کشور، با تمام توان در خدمت وزارت بهداشت بوده، امروز هم با تمام قدرت برای مقابله با کرونا، پای کار است و سیاست ما این است که ببینیم وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی چه می‌خواهند تا آن کار را انجام دهیم.
وی افزود: وضعیت بیماری کرونا در حال حاضر رو به بهبود است و امیدواریم با سرعتی که واکسیناسیون در کشور گرفته است، به زودی شاهد کاهش بیماری و کنترل آن در کشور باشیم.
فرمانده کل ارتش اضافه کرد: ارتش، سازمانی منظم است و از بهمن ۱۳۹۸، قرارگاه زیستی را تشکیل داده و تا کنون اقدامات ارزشمندی در این قرارگاه و درکنار وزارت بهداشت انجام داده است و آنچه این وزارتخانه نیاز داشته پای کار آورده است.
سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: ارتش از روزهای اول در قرنطینه و کنترل ورودی و خروجی شهرها، ضدعفونی معابر، در اختیار قرار دادن بیمارستانهای ارتش، کمک به تامین نیروی انسانی، احداث بیمارستانهای صحرایی و تامین نیازمندی های دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت کمک کرده است.
وی گفت: از زمانی هم که واکسیناسیون عمومی علیه کرونا در کشور آغاز شده، بخش های مختلف به کمک آمده اند و مراکز متعددی الان به صورت شبانه روزی این کار را انجام می دهند و به زودی نیز در تهران یک مرکز واکسیناسیون در پادگان ۰۶ ارتش آغاز به کار می کند.
فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ارتش برای بیماران حاد تنفسی در شهرها از جمله خاش، زابل، زاهدان، اصفهان، کرمانشاه، قم و رشت بیمارستانهایی با سازه های مستحکم ایجاد کرده است و هر کجای دیگر که وزارت بهداشت نیاز داشته باشد آمادگی داریم در مدت یک هفته، این بیمارستانها را راه اندازی کنیم. ارتش مثل گذشته با تمام قدرت برای کمک به وزارت بهداشت و مردم آماده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

نظرات بسته هستند.