چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در بهمن ۱۴۰۰ از سوی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، رؤیا پادمهر جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ لاپاراسکوپی‌ پیشرفته گفت: پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا نخستین بار کنگره اول جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز را در سال ۱۳۸۷ با دبیری علمی پروفسور عادل شروین برگزار نمود و کنگره دوم در سال ۱۳۹۱ و باز هم با دبیری علمی پروفسور شروین برگزار شد. سومین کنگره در سال ۱۳۹۵ با دبیری علمی پروفسور شاهین خزعلی، جراح زنان و مدرس بین‌المللی لاپاراسکوپی پیشرفته برگزار شد. در کنگره‌های دوم و سوم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز به عنوان همکار کنار پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا حضور داشت.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه ابن‌سینا در خصوص جامعه هدف این کنگره توضیح داد: متخصصان زنان و زایمان، جراحی عمومی، جراحی کولورکتال و اورولوژی، پزشکان عمومی، ماماها و پرستاران شاغل در بخش‌های جراحی زنان مخاطبان اصلی این کنگره‌اند.
دبیر علمی چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز درباره زمان و شیوه برگزاری این کنگره گفت: این کنگره در روزهای ۷، ۸، ۱۴ و ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ به دلیل محدودیت‌های ناشی از پاندمی کرونا، در قالب وبینار و به‌ صورت مجازی برگزار خواهد شد.
وی افزود: روز نخست کنگره که ۷ بهمن خواهد بود، به جشنواره فیلم‌های جراحی‌های لاپاراسکوپی زنان، اندومتریوز و هیستروسکوپی اختصاص دارد و روزهای ۸، ۱۴ و ۱۵ بهمن پنل‌های تخصصی، دو پنل همزمان در صبح و دو پنل همزمان در عصر برگزار می‌شود.
پادمهر یادآور شد: در چهارمین کنگره جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، اساتید برجسته و نامدار ملی و بین‌المللی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و امیدواریم این کنگره نیز همانند سه کنگره پیشین پرمخاطب و بسیار مفید باشد و فرصتی مغتنم برای تبادل دستاوردها و تجارب علمی روز جهان و در حوزه جراحی‌های زنان و اندومتریوز را در اختیار جامعه پزشکی کشور قرار دهد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source
پوشش سقف

توسط salamatikhabari

نظرات بسته هستند.